ДАІ й МНС нагадали водіям про особливості руху спецтехніки

Апрель 09 11:36 2012

Працівники Державтоінспекції УМВС України та управління МНС України в Рівненській області провели спільний рейд у Рівному.

Вартові доріг спільно з бійцями МНС хотіли вкотре нагадати про особливості руху транспортних засобів зі спеціальними сигналами. Адже, як показує практика, жителі Рівного, зокрема водії, порушуючи правила дорожнього руху, здебільшого не надають перевагу в русі автомобілям зі включеними проблисковими маячками.

До проведення рейду залучили по два автомобілі МНС та Державтоінспекції. Крім цього, у салоні кожного автомобіля МНС, знаходилися представники ЗМІ, які і слідкували за діями водіїв обласного центру.

Попередньо було домовлено, що попереду їде спецавтомобіль МНС з включеними проблисковими маячками (ніби поспішає на пожежу); за ним патрульний автомобіль ДАІ, який при порушенні ПДР має зупинити авто.

Під час проведення рейду більшість водіїв все таки надавали дорогу спецавтомобілю, але не всі були дисципліновані у виконанні ПДР.

На порушників працівники ДАІ склали адміністративні протоколи за ст.122 ч.3 КУпАП, згідно якої передбачено накладення штрафу від 510 до 680 грн.

Такі спільні рейди проводитимуться і надалі аби учасники дорожнього руху стали більш дисциплінованішими у виконанні вимог ПДР.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.