Інформація про передавання в оренду

Апрель 05 10:42 2012

Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє про намір передати в оренду комунальне майно
1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 141,5 кв. м) на вул. Черняка, 6 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцін¬ку на 31.01.2012 становить 267 070 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення офісу; розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики; розміщення фінансової установи, банку, ломбарду, біржі, брокерської, дилерської, маклерської, рієлтерської контори; розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів (крім товарів підакцизної групи), непродовольчих товарів; розміщення суб’єкта господарювання, що провадить діяльність у сфері права (у тому числі надання нотаріальних та адвокатських послуг), бухгалтерського обліку та оподаткування; розміщення ветеринарної лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарної аптеки; розміщення майстерні з ремонту та технічного обслуговування електропобутових приладів, побутових товарів та технічного інвентарю, майстерні з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури; розміщення ювелірної майстерні; розміщення перукарні; салону краси; тренажерного залу; масажного кабінету; фотоательє; розміщення громадської організації на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності; розміщення суб’єктів господарювання та фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту; розміщення суб’єктів господарювання, що надають освітні послуги, проводять заняття з хореографії; проведення фотовиставок.

2. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 22,9 кв. м) на вул. Дубенській, 46 у м. Рівне. Балансоутримувач: житлово-комунальне підприємство «Західне». Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 29.02.2012 становить 41 400,00 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення торговельного об’єкта з продажу непродовольчих товарів.

Останній день прийому заяв: 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір.
Заяви приймаються за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а (приміщення міськвиконкому), каб. 211, тел. 22-24-96, 22-38-44, факс 0(362) 26-75-23.
У разі надходження двох і більше заяв орендодавець (управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради) оголошує конкурс на право оренди.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.