Рятувальники вчилися ліквідувати пожежу в центральному універмазі Рівного

Апрель 05 16:53 2012

5 квітня близько другої ночі в самісінькому центрі Рівного відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в центральному універмазі. У заході взяли участь 30 рятувальників самостійної державної пожежної частини №1, підпорядкованих державних пожежних частин №2 та №9, а також частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС в Рівненській області. До навчань було залучено 8 пожежно-рятувальних автомобілів.

За тактичним задумом, займання виникло на першому поверсі торгового закладу поблизу ескалатора, існувала загроза розповсюдження вогню та диму у інші приміщення. На місці події негайно створили оперативний штаб, який координував процес ліквідації пожежі. Для забезпечення евакуації чергових працівників бійці МНС залучили пожежну автодрабину. Встановивши автомобілі на найближчі гідранти, рятувальники в апаратах захисту органів дихання в складі ланок газодимозахисної служби відпрацювали навички із гасіння пожежі всередині приміщення. При цьому одна з ланок під час розвідки виявила в залі умовного потерпілого та винесла його на свіже повітря і передали медикам.

Начальник обласного управління МНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Володимир Оглобля підсумував, що пожежно-рятувальні підрозділи із поставленими завданнями впорались. Також варто відмітити, що нічний час для навчань був вибраний не випадково, адже ЦУМ це чотирьох поверхова будівля великої площі із зберіганням значного об’єму матеріальних цінностей.

Про це повідомили з прес-служби УМНС у Рівненській області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.