Прокуратура виявила порушення у діяльності обласного управління ПФУ

Апрель 05 16:18 2012

Прокуратура Рівненської області внесла подання начальнику головного управління Пенсійного фонду України в області з метою усунення порушень законодавства про пенсійне забезпечення.

Підставою внесення документа реагування стало те, що під час перевірок прокурори виявили порушення вимог Порядку підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу громадянам для призначення пенсій на пільгових умовах або за вислугу років.

Зокрема, під час проведення засідань відповідною комісією, яка утворена для підтвердження громадянам трудового стажу, декілька рішень було прийнято складом менше 2/3 її членів.
А це незаконно, порушує право громадян на об’єктивний розгляд їх заяв та призводять до оскарження дій органів Пенсійного фонду України до прокуратури.

Для прикладу, за результатами розгляду заяви мешканця Здолбунівського району прокуратура області опротестувала рішення комісії від 29.07.2011 про відсутність підстав для розгляду справи заявника щодо підтвердження періодів роботи, що дають право на визначення пенсії на пільгових умовах.

Протест прокуратури задоволено, а вказане рішення комісії – скасовано.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури області.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.