Подбайте про обездолених дітей

Апрель 05 10:58 2012

Двомісячник «Співучасть у долі дитини» проводить Рівненське обласне відділення Дитячого фонду України з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Акція розпочалася 1 квітня і триватиме до 2 червня.

– Захід покликаний привернути увагу суспільства до складних дитячих проблем та надати суттєву матеріальну допомогу дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування та іншим, які потребують підтримки суспільства.  Життєвий рівень багатьох дітей далеко за межами бідності. У них нема елементарного: одягу, взуття, продуктів харчування та інших речей першої необхідності, – розповідає голова правління обласного відділення Дитячого фонду України Антоніна Мозолюк. – Ми пропонуємо під час двомісячника організувати суботники, недільники, збори коштів, ярмарки, благодійні вечори, конкурси, спектаклі на користь дітей, лекції на теми захисту прав та інтересів дітей.

Марина ФУРС

Зібрані кошти переказуйте у Рівненське обласне відділення Дитячого фонду України, код № 05810287, на рахунок № 2600000017231 у філії ПАТ «Укрексімбанк», м. Рівне, МФО 333539. У платіжному дорученні вкажіть:«Кошти дітям-сиротам», «Кошти “Дітям Чорнобиля”».

Готівкою кошти можна здавати у касу обласного відділення Дитячого фонду за адресою: 33014, м. Рівне, вул. С.Бандери, 39, каб. 24 з 10.00 до 16.00 у робочі дні або переказати через поштові відділення на місцях. Тел. 63-78-30.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.