Поверніть пенсіонерам «дачні» маршрути

Апрель 05 13:45 2012

У розпалі весна, й пенсіонери масово виїжджають на дачні масиви, щоб посіяти овочі, обробити дерева і закласти хороший урожай на зиму. Для рівнян є два великі дачні масиви – Кам’яногірський на півночі та «Садові ділянки» – на сході. Там тисячі дачних ділянок, але добиратися до них щороку стає все важче.

На Кам’яну Гору залізничники анулювали популярний дизель, який відправлявся на Рівне о 14.30. Є тільки потяг, який відправляється близько 18-ї. Щоправда, є маршрутки, але вартість проїзду в них кусається.

Значно краща цінова політика проїзду на  масив «Садові ділянки»: для пенсіонерів вартість проїзду на великогабаритному автобусі 1,5 гривні або дві гривні на маршрутці. Є маршрутки й по 4,5 гривні. Відстань – 24 кілометри. Звісно, що для пенсіонерів це дуже добре. Але великі «Ікаруси» відмінили, а львівські «ЛАЗи» вміщають значно менше людей. Буває й таке, що декілька годин не можна виїхати в Рівне.

Було б добре, якби дали додаткові автобуси із Садових ділянок на Рівне і навпаки. А ще краще, якби на літній період повернули дизель чи пустили великі автобуси на Кам’яну Гору. Та й цінову політику врегулювати варто, бо для пенсіонера поїздка маршруткою в одну сторону за 6,5 гривні – дуже дорого.
І це за 28 кілометрів відстані!

Ще одне зауваження. Багато рівнян чекали, що на Садові ділянки автобуси відправлятимуться з автостанції «Чайка». Дехто радіє, що вони поки що відправляються з центрального автовокзалу. Але потрібно зробити так, щоб усім людям було добре, щоб автобуси на дачні ділянки відправлялися з обох автостанцій.

Отож, шановні керівники міста, допоможіть пенсіонерам, які своїми силами хочуть забезпечити себе городиною і садовиною, працюючи на землі. Вирішіть ці транспортні проблеми, тоді й наше життя стане щасливішим.

Вілен ДОЛЯ, пенсіонер

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.