На Рівненщині судитимуть працівників Ощадбанку, які вкрали понад 5,5 млн. гривень у банку

Апрель 05 14:26 2012

Завершено досудове слідство у кримінальній справі стосовно трьох працівників «Ощадбанку», які вчинили розкрадання готівкових коштів зі сховища банку на суму понад 5,5 мільйонів гривень.

Досудовим слідством встановлено, що організатором групи була головний бухгалтер Рівненського обласного управління АТ “Ощадбанк”. Жінка давала вказівки завідувачці сектору касових операцій отримувати готівкові кошти зі сховища та передавати без оформлення будь-яких документів колишньому старшому контролеру-касиру сектору касових операцій. Вона згодом передавала кошти керівниці.

Завідувачка касового вузла, маючи право доступу до інформації, яка обробляється в комп’ютерах філії, використовуючи пароль для входження в операційну систему банку своїх підлеглих, без їхнього відома несанкціоновано вносила завідомо неправдиві дані щодо передачі та отримання від районних відділень банку надлишків готівкових коштів.

З метою заохочення подальшої протиправної діяльності членами організованої групи, головний бухгалтер нараховувала їм значні премії та надбавки до зарплати.

Кримінальна справа стосовно трьох працівниць банку за ч.3 ст.28, ч.5 ст.191 (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, вчиненому організованою групою), ч.1 ст.200 (незаконні дії з документами на переказ) та ч.2 ст.362 (несанкціоновані зміни інформації, яка обробляється в ЕОМ (комп’ютерах), вчинені особою, яка має право доступу до неї, за попередньою змовою групою осіб) кримінального Кодексу України із затвердженим обвинувальним висновком скеровано до Рівненського міського суду.

На майно обвинувачених накладено арешт у розмірі понад 6,6 мільйонів гривень.

Про це повідомили з прес-групи УСБУ в Рівненській області.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.