Дорожнеча перед святом спустошує гаманці

Апрель 05 10:26 2012

Але це не привід, щоб відмовлятися від спілкування з родичами і друзями за великоднім столом, як це заведено в Україні на Пасху. А хіба може бути у нас гостина без доброго частування? Наші кореспонденти поцікавились у рівнян, чи не змусить їх традиційна передсвяткова дорожнеча відмовитися від якихось страв?

Петро,
пенсіонер:

– Не буду економити, бо ж це свято, Великдень. Купуємо м’ясо, яйця, овочі, добру рибу. Все, що любимо – буде на столі. Як і щороку, мусимо гарно відсвяткувати. Ситуація складна зараз, але аби не було гірше.

Олеся,
безробітна:

– Очевидно, доведеться від деяких продуктів відмовитися, бо фінанси не дозволяють дуже розганятися. Звісно, свято є свято, але ж і після нього треба жити і харчуватися. Та й взагалі ми давно багато не готуємо, бо не маємо за що. Купуємо продукти залежно від наявних грошей, обходимося без делікатесів.

Галина, вчителька
молодших класів:

– Якби було багато грошей, то купували б більше продуктів. Але на свято, мабуть, економити не буду. Ми з родиною живемо в селі, тож м’ясо та яйця маємо свої. Тому на ринку купуємо небагато продуктів. Зазвичай рибу і щось на салат.

Діна Василівна,
пенсіонерка:

– Оскільки я пенсіонерка і маю небагато грошей, то й купувати буду небагато. Зорієнтуюся на ринку, коли піду по закупи. Зазвичай купую усе необхідне для приготування паски. Готових м’ясних виробів не купую, все роблю і запікаю вдома сама. Так виходить дешевше і головне – якісніше. Куплю трошки овочів, банани і ківі для онуків.

Олександр Михайлович,
пенсіонер:

– Не хочеться на такому святі заощаджувати, але доведеться. Можливо, купимо якогось продукту менше чи за нижчою ціною. Мусимо свято відзначити, як це прийнято в нашого народу: прийняти гостей, рідних, добре їх почастувати. Святковий стіл на Пасху – традиційний, тому основні, так би мовити, обов’язкові страви будуть такі ж, як завжди, і в такій же кількості. А от якихось делікатесів, мабуть, буде менше, але все одно чимось себе порадуємо.

Розпитували Наталія КОРКОШ
і Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.