Біля дев’ятнадцятої школи створять міні-парк

Апрель 05 15:29 2012

Завершився конкурс «За життя у чистому довкіллі!», який організував Міжнародний фонд «Відродження». Перемогу здобув проект «Озеленення та благоустрій пришкільної території навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей» №19 м. Рівного» громадської організації «ЕКОДІМ» та НВК школа-ліцей №19. Фонд виділив йому грант на 23 850 гривень.

Як розповіла керівник проекту і громадської організації «ЕКОДІМ» Ірина Курченко, крім коштів гранту, проект фінансується з міського бюджету та громади школи відповідно в сумі шістнадцять і чотири тисячі гривень. Завдяки озелененню та впорядкуванню пришкільної території буде поліпшено навколишнє природне середовище, формуватиметься екологічний світогляд громади, шанобливе ставлення до природи. Важливо, що до цієї роботи залучать учнів, їхніх батьків, учителів, представників органів місцевої влади, громадськість і природоохоронні служби.

Ірина Курченко переконана, що гарно оформлене і доглянуте шкільне подвір’я, яке потопатиме в зелені, виховуватиме в дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, створюватиме хороший настрій, позитивно впливатиме на здоров’я дітей і дорослих. Це буде своєрідний міні-парк для відпочинку школярів і мешканців мікрорайону, особливо матерів із дітьми, людей похилого віку. Адже 19-а школа розташована на околиці міста, й умов для відпочинку та зелених зон тут немає.

– Проект стартував, – каже Ірина Курченко. – Його презентували на семінарі «Чиста вода – здорове покоління», який провели у школі із гостями з Хмельницького, учителями, організувавши виставку фоторобіт і малюнків учнів. Передувала цьому велика інформаційна кампанія, просвітницька робота з дітьми та мешканцями навколишніх будинків. Ми вже визначили волонтерів із числа учнів і громади, невдовзі приступимо до планування території та висадження дерев і кущів. Адже завершити проект повинні до 31 травня.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.