Андрій Боровик: «До мене звертаються виборці з багатьох округів»

Апрель 05 15:54 2012

Уже трохи більш як рік працює нова каденція Рівненської міської ради. За цей час і новачки, і старожили ради встигли освоїтися, порозумітися, напрацювати цікаві проекти, якісь із них реалізувати. Про підсумки першого року в раді шостого скликання спілкуємося сьогодні з депутатом-мажоритарником із фракції «Батьківщина» Андрієм Боровиком.

– Пане Андрію, у раду цього скликання ви потрапили як депутат-мажоритарник, попереднього разу – за партійним списком. Розкажіть, чи це якось впливає на вашу депутатську діяльність?
– Практично не впливає. Як і в попередній раді, доводиться вирішувати багато проблем поза межами сесійної зали, зустрічатися з виборцями, допомагати їм, зважаючи на свої можливості. Міський депутат не може обмежуватися роботою на сесії. Просто прийти і проголосувати «за» чи «проти» – недостатньо. Слід вивчати питання, доносити проблеми виборців до відповідних служб, адже, на жаль, у нас часто без такого втручання складно вирішити навіть прості на перший погляд комунальні чи побутові проблеми. Іноді доводиться виносити ту чи іншу проблему на розгляд у сесійну залу.
Цього разу мене обрано по мажоритарному виборчому округу № 19 (Буковинська, Степанишина, Горбачевського, Костромська, Чебишева, Ясенева, Хмельницького, Грушевського: 38, 40-а, 40, 42, 43–79; Білякова, Брюллова, Вавилова, Бульби-Боровця, Винниченка, Виговського, Дж. Лондона, Дж. Ріда, Заньковецької, Карбишева, Купріна, Кропивницького, Петрусенко, Панфіловців, Пухова, Саксаганського, – прим. авт.), тож тепер більше зосереджений на проблемах саме цього масиву.
Однак до мене звертаються не тільки виборці з мого округу, але й з інших районів міста з проханням допомогти в соціально-побутових питаннях.
Тому планую скоординувати свою роботу з депутатами, які обиралися на інших округах, для позитивного вирішення проблем громадян.

– Із чим найчастіше звертаються рівняни, в яких проблемах просять допомоги?
– Звісно ж, найбільше питань комунальних: ремонт під’їздів, дахів, доріг, облаштування подвір’їв і дитячих майданчиків, асфальтування дворів і вулиць.
От, приміром, до мене не раз зверталися виборці, що проживають у районі Бульвару Хмельницького, щодо асфальтування проїжджої частини, території біля меблевого магазину, благоустрою самого бульвару. Я подав кілька запитів і звернень та отримав позитивні відповіді від комунальних служб. Уже замовлено проектно-кошторисну документацію для благоустрою бульвару Богдана Хмельницького. Розглядається питання про асфальтування проїжджої частини в сусідньому кварталі (на так званих лініях). У бюджеті на 2012 рік передбачили видатки на ремонт вуличного покриття біля меблевого магазину та прилеглих вулиць.
Є прохання і про матеріальну допомогу, як правило, коли йдеться про лікування. Намагаюся допомогти або ж підказати, які документи необхідно зібрати для отримання бюджетної допомоги на лікування.

– Торік ви розповідали нашій газеті про діяльність молодіжної організації – Товариства «Холмщина» імені Івана Огієнка, яку ви очолюєте. Що вдалося ще зробити за останній період?
– Як до голови молодіжної організації при товаристві «Холмщина» до мене звертається молодь з різноманітними питаннями, переважно щодо навчання за кордоном. Адже багато хто знає, що я свого часу навчався в аспірантурі у Польщі. Цікавляться, як можна працевлаштуватися за кордоном, як отримати Карту поляка, тощо. Тож наша організація разом з товариством «Холмщина» організовувала екскурсійні поїздки до Республіки Польща на релігійні свята, поїздки з метою відвідування цвинтарів, пам’ятних та визначних місць, пов’язаних з українською історією. За підтримки архієпископа Люблінського і Холмського владики Авеля організовуємо молодь для прибирання старих українських цвинтарів на Холмщині, які, на жаль, здебільшого дуже занедбані. Крім того, ми дуже зацікавлені у співпраці з небайдужими, ініціативними молодими людьми. Тому чекаємо пропозицій та ідей.

– Розкажіть, будь ласка, куди можна звертатися молоді та де ви проводите прийом виборців?
– Усі, кому потрібна допомога, якась порада чи рекомендація, можуть звертатися до товариства «Холмщина», що на вулиці Шкільній, 27. Там кожної першої середи місяця з
10-ї до 12-ї години я як депутат міської ради веду прийом громадян. Якщо ж є потреба звернутися в інший час, в товаристві присутні або мій помічник, або хтось із членів товариства, які занотують звернення і перекажуть мені.
– Дякую за розмову.

Спілкувалася Надія АНДРІЄВСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.