Рівняни почали актуалізувати свої дані в Ощадбанку

Апрель 03 13:22 2012

Почалася активна підготовка до проведення компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР, які планують почати з червня 2012 року. тож уже з 2 до 20 квітня триватиме актуалізація даних вкладників колишнього Ощадбанку СРСР, яким виповнилося по 80 років. Саме вони першими зможуть отримати кошти в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Насамперед гроші повертатимуть літнім людям.

Актуалізація даних здійснюється щодо тих вкладників, які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більше 1000 гривень на одного вкладника) і дані про яких внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» до 01 січня 2012 року.
Як пояснили в Ощадбанку, актуалізувати свої дані можна на їхньому сайті http://www.oschadnybank.com/ в рубриці «Інформація для вкладників «Сбербанка» колишнього СРСР», або ж звернувшись на безкоштовну «гарячу телефонну лінію» за номером 0-800-212-000.

З 2 квітня уточнити інформацію та отримати індивідуальний час звернення в банк можуть вкладники, яким виповнилося 80 років або ж їхні довірені особи. Для звернення в банк нотаріальне посвідчення не обов’язкове. В нашій області вже відпрацювали та розповсюдили типовий зразок доручення для довірених осіб, яке можуть підписувати сільські та селищні голови, директори терцентрів і геріатричних пансіонатів.
З цим документом, а також паспортом, ідентифікаційним кодом та ощадкнижкою вкладника соціальні працівники мають звернутися в банк у визначений час.

Фінансисти підрахували, що кожну людину обслуговуватимуть 20 хвилин. Таким чином, формують графік прийому людей, щоб уникнути ажіотажу та черг.
Кошти зараховуватимуть на Національну картку, і кожен вкладник отримає повідомлення про місце та час її отримання.
Отримані 1000 гривень можна відразу зняти, покласти на депозит або ж розраховуватися карткою в аптеках і супермаркетах.

Таким чином дотримавшись трьох основних етапів (актуалізації даних, звернення в банк та отримання Національної картки із зарахованими на неї компенсаційними коштами) всі вкладники отримають по тисячі гривень, зазначають банкіри.

За інформацією Ощадбанку, з 21 квітня до 20 травня звертатися на «гарячу телефонну лінію» або ж заповнювати спеціальну форму на сайті зможуть громадяни віком 70-79 років.
Із 21 травня до 20 червня це необхідно робити 60-69 літнім жителям області, а з 21 червня до 20 липня – 50-59 річним вкладникам.
Претенденти на отримання компенсаційної тисячі до 50 років повинні актуалізувати свої данні з 21 липня.

2 квітня заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад провела відеоселекторну нараду з цього приводу з представниками влади міст та районів Рівненщини і доручила роз’яснити механізм отримання компенсаційної тисячі кожному вкладникові.

Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.