Рятувальники перевірили стан пожежної безпеки у церквах

Апрель 03 14:38 2012

Минулого тижня рейдова бригада в складі фахівців обласних управлінь МНС та Держтехногенбезпеки, перевірила стан протипожежного захисту релігійних закладів Рівного.

Особливу увагу звертали на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання та сигналізації, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо.
Настоятелям церков роз’яснили порядок дій у випадку виникнення пожежі. Аналогічні рейдові перевірки були здійснені в храмах області.

На Великдень підрозділи МНС та Держтехногенбезпеки працюватимуть в режимі підвищеної готовності. Крім того, у ніч святкування підрозділи МНС, члени добровільних пожежних дружин та місцевої пожежної охорони будуть чергувати безпосередньо в церквах і слідкувати за дотриманням протипожежного режиму.

Основні вимоги правил пожежної безпеки в церковних закладах:
— не залишайте без нагляду запалені свічки, відкритий вогонь;
— не використовуйте для освітлення тимчасову електромережу або таку, що має пошкодження ізоляції;
— ні в якому разі не перекривайте шляхи евакуації;
— не використовуйте для прикрас легкозаймисті матеріали.
У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це в пожежно-рятувальну службу за номером 101. Назвіть точну адресу і своє прізвище, повідомте про наявність людей в зоні пожежі. Приступіть до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуації людей і матеріальних цінностей.

Про це повідомив помічник начальника Управління МНС області Віктор КОЗАК.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.