На Рівненській АЕС ремонтують четвертий енергоблок

Апрель 03 13:35 2012

Станом на 2 квітня в роботі перебувають енергоблоки №1, №2 та №3 Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1790 МВт. Зауважень щодо роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

31 березня о 18:39 енергоблок №3 (ВВЕР-1000) підключили до енергомережі після позапланової зупинки вночі 30 березня. Нагадаємо, тоді спрацював автоматичний захист через хибне спрацювання датчиків рівня живильної води підігрівачів високого тиску (обладнання другого контуру). При цьому порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебував у межах діючих норм.
1 квітня пізно увечері третій енергоблок вивели на номінальний рівень потужності.

Цього ж дня опівночі енергоблок №4 відключили для проведення планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 52 доби.
Під час ремонту планується виконати:
• перевантаження ядерного палива;
• середній ремонт реактора;
• середній ремонт турбогенератора ТГ-5;
• середні ремонти парогенераторів;
• поточний ремонт компенсатора об’єму;
• капітальні та поточні ремонти головних циркуляційних насосів.

Заплановано провести низку понадрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки. Наразі тривають роботи за програмою зупинки енергоблоку.

Про це йдеться на офіційному сайті станції http://www.rnpp.rv.ua

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.