У Рівному відновлюють традицію єднання живопису, музики і слова

Апрель 02 11:56 2012

У п’ятницю, 6 квітня о 16.00 год., в галереї європейського живопису «Євро-Арт» (проспект Миру, 4) відбудеться презентація творчого доробку музиканта Андрія Сачеви і поета Олександра Чекмарьова (альбом «Grafika» та прем’єра проекту «Подорож»). Молоді таланти навчалися в Рівному.

Автором ідеї та текстів проекту «Подорож» є актор Олександр Чекмарьов, що навчався у Рівненському інституті культури. Музичний супровід до перформансу читаної поезії «Подорожі» виконує скрипаль Андрій Сачева.

Під час презентації проекту у залі галереї «Євро-Арт», де експонуються роботи всесвітньо відомих художників Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая, також звучатиме авторська музика Андрія Сачеви для скрипки соло із альбому «Grafika».
У 2011 році молодий скрипаль став учасником стипендіальної програми Міністра Культури Польщі «Gaude Polonia». Під час резиденції навчався у джазового скрипаля Хенрика Гембальського в Академії джазу в місті Катовіце. Саме у Польщі під впливом її архітектури і міського музичного середовища він створив свої різнобарвні композиції, які так привабливо звучать у мистецькому просторі галереї «Євро-Арт».

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.