На обласних змаганнях з плавання рятувальники МНС посіли призове місце

Апрель 02 12:10 2012

У березні на базі дитячої юнацької спортивної школи №2 відбулися змаганнях з плавання на першість Рівненської обласної ради «Динамо». У них взяли участь 10 команд із силових структур та військових формувань краю. За результатами змагань збірна команда обласного управління МНС посіла ІІ загальнокомандне місце.

Рятувальникам-плавцям не легко далося місце на п’єдесталі, адже змагатися довелося з кращими бійцями елітних спецпідрозділів правоохоронних органів та армійських частин, які не з чуток знають, що таке перемога. Проте крок за кроком, незважаючи на численні труднощі та втому, спортсмени МНС упевнено йшли до перемоги, долаючи сильних супротивників, поступившись у фіналі лише на секунду, збірній команді офіцерів четвертого територіального вузла урядового зв’язку. Свою майстерність нашим хлопцям довелося демонструвати в подоланні естафети на 50 метрів вільним стилем. Система проведення змагань теж була непростою, плавці повинні були майже на одному подиху подолати перший 25-ти метровий рубіж, миттєво згрупуватися та пропливти ще стільки ж. Не змінюючи темпу, навіть пришвидшуючи. І наші хлопці не спасували перед грізними суперниками, на усі сто відсотків продемонстрували свою спортивну волю до перемоги.

Так в особистому заліку друге місце посів підполковник служби цивільного захисту Олександр Костюк, заступник начальника аварійно — рятувального загону спеціального призначення, а лейтенант служби цивільного захисту Олександр Замай, інспектор центру пропаганди — третє. Увійшов до п’ятірки кращих і майор служби цивільного захисту Ігор Політика, помічник начальника чергової зміни оперативно-координаційного центру. Традиційно капітаном наших «пірнальників» був майор служби цивільного захисту Володимир Синіцкий, начальник сектору професійної підготовки.

Участь у різноманітних спортивних змаганнях це лише хобі працівників УМНС, адже основне їх завдання – рятувати людей. Вони також, як і їхні колеги несуть бойові чергування, приймають участь в гасінні пожеж, порятунку людей і наданні допомоги у різноманітних пригодах та надзвичайних ситуаціях.

Про це повідомив інспектор центру пропаганди УМНС у Рівненській області Дмитро Мельник.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.