Як спланувати покупку автомобіля

Март 30 11:23 2012

За даними Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів торішнє зростання на українсь¬кому авторинку збережеться і цього року. Така ситуація зовсім не означає, що фінансове благополуччя українців покращується. Власний автомобіль – все ще мрія багатьох. Чи може така покупка виявитися по кишені для людини із середнім достатком?

Анатолій Ростиславович Дроненко (на фото) – житель Баришівського ра¬йону Київської області. Досі він їздив на «Опелі Кадет» 1986 року виробництва. Користування автомобілем, що був у вжитку стільки часу, завдавало більше клопоту, аніж користі. Необхідність у власному транспорті зрозуміла: ділові відрядження, поїздки у родинних справах – син Анатолія живе у Києві, дочка – в Обухові.
Пошуки шляхів покупки нового автомобіля привели до автосалону Корпорації «УкрАВТО». Свій вибір Анатолій зупинив на «Ланосі», що славиться своєю практичністю. Залишалося відкритим питання, яку із фінансових програм обрати, щоб сплачувати за автомобіль невеликими щомісячними платежами. Одна із пропозицій, представлених в автосалоні, – програма придбання автомобіля в групах. «Шукав такі умови, щоб від¬повідали моїм потребам і можливостям, щоб відсоток був невеликим, – розповідає Анатолій Ростиславович. – Умови програми «АвтоТак» здалися прийнятними: просте оформлення угоди, показав паспорт і сплатив за вступ до програми 3,6% від вартості машини. Мій щомісячний платіж – 1155 грн на місяць. Я працюю на заправці в Борисполі, дружина – у їдальні. Такий платіж посильний для нашого сімейного бюджету».
Важливою перевагою програми, згідно з умовами договору, є можливість обрати зручний варіант оплати за автомобіль – мінімальними платежами, повними та авансовими. Послуги компанії – 0,6% від вартості автомобіля на місяць, – входять до складу щомісячного платежу і доступні для широкого кола громадян. Максимальний термін виплати – 10 років, можлива дострокова виплата. «Потрібно уважно читати договір, щоб розуміти умови, викладені в ньому, – радить Анатолій. – У вересні я уклав угоду, потім двоє моїх знайомих теж прийшли до автосалону». Анатолій використав кошти від продажу старого автомобіля, сплатив аванс, оформив усі необхідні документи, сплатив за видачу автомобіля та реєстрацію в МРЕВ, й у січні вже їздив на новій машині.
Із початку 2012 року діяльність програм придбання у групах визнана фінансовою послугою. Відповідно, інтереси споживачів цих послуг надійно захищені.
Починаючи з 1998 року кількість українських громадян, які придбали власний автомобіль за допомогою програм придбання в групах, перевищує 42 500.
За програмою «АвтоТак» можна придбати марки та моделі, представлені в дилерських салонах Корпорації «УкрАВТО»: КІА, Сеvrolet, ЗАЗ, LАDА, Сhery, ТАТА, І-VАN.
Для клієнтів, котрі підписують угоду протягом лютого та березня, діє особлива акційна пропозиція: разом із авто¬мобілем – страхування КАСКО на рік, або GPS-навігатор, або курси водіння в автошколі – на вибір учасника програми.
Максим ТИЩЕНКО

0-800-500-348
БЕЗКОШТОВНО зі стаціонарних телефонів у межах України, з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів.
www.autotak.com.ua

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.