У ФДМУ сумніваються в правдивості даних, поданих радіотехнічним заводом

Март 30 15:52 2012

Інформація, надана керівництвом ПАТ “Рівненський радіотехнічний завод” 28 березня місцевим ЗМІ, про діяльність підприємства є сумнівною, — повідомили з регіонального відділення ФДМУ в Рівненській області. Сьогодні прес-служба відділення поширила відповідний прес-реліз.

РВ ФДМУ по Рівненській області нагадує, що 23 березня 2012 року ПАТ “РРТЗ” оприлюднило у щоденному офіційному друкованому виданні “Відомості Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку” (№56) зовсім протилежні дані.
Зокрема, інформація товариства про показники його фінансово-господарської діяльності, оприлюднена раніше, свідчить, що вартість основних засобів підприємства станом на 1 січня 2011 року становила 44 млн. 344 тис. грн., а станом на 1 січня 2012 року – лише 7 млн. 1 тис. грн. (зменшилася у 6 разів). А це може свідчити про те, що протягом 2011 року майно підприємства активно збувалося і на даний час його залишилося лише 16%, — йдеться у прес-релізі РВ ФДМУ. Крім того, згідно з офіційно оприлюдненими даними, нині на підприємстві працює лише 16 осіб. Такі невтішні результати роботи ПАТ “РРТЗ” спонукали до скликання 27 квітня 2012 року загальних зборів акціонерів, у порядку денному яких стоїть питання про ліквідацію підприємства.
Регіональне відділення акцентує увагу на тому, що за нормами діючого законодавства, покупець 50%+1 акція ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” на даний момент не може брати участь у голосуванні по даному питанню.

На поширену 28 березня інформацію щодо наявності у ТзОВ “Енергоінвест” 12 позитивних актів перевірок договору купівлі-продажу контрольного пакету акцій ВАТ “РРТЗ”, здійснених органом приватизації, РВ ФДМУ по Рівненській області офіційно повідомляє:
— з моменту підписання договору купівлі-продажу існує всього 5 таких актів (від 10.10.2008 р., 25.06.2009 р., 02.12.2009 р., 12.05.2010 р. та 16.05.2011 р.);
— у висновку акту перевірки від 16.05.2011 року вказано на суттєві порушення з боку покупця у частині різкого зменшення випущеної продукції, масового звільнення працівників, меншого за мінімальний розміру середньої заробітної плати тощо.
Нагадаємо, 28 березня керівник РВ ФДМУ Володимир Іванов дав прес-конференцію. Одним із питань на зустрічі з журналістами була ймовірність повернення контрольного пакету акцій ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» у державну власність через порушення покупцем умов угоди купівлі-продажу. В той же день у коментарях місцевим ЗМІ керівник підприємства заперечив факти наведені державним чиновником.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.