Турки дозволили українцям їздити до них без віз

Март 30 13:49 2012

Туреччина завершила внутрішньодержавні процедури, необхідні для вступу в силу угоди про безвізовий режим з Україною. Про це повідомив посол Туреччини в Україну Мехмет Самсар.

– 24 березня в Туреччині повністю завершили всі внутрішні процедури, це було опубліковано в офіційній газеті, тож Туреччина свою частину виконала, — сказав він. – Сподіваюся, що найближчим часом Україна також завершить усі внутрішні процедури, і угода набуде чинності.

Самсар зазначив, що угода набуде чинності через 90 днів після оголошення про виконання всіх формальностей Україною і Туреччиною.

Нагадаємо, 22 грудня 2011 року Україна і Туреччина домовилися про умови взаємних поїздок громадян. Передбачено, що громадяни України та Туреччини можуть перебувати на території іншої країни без отримання візи не більш як 30 днів з моменту в’їзду. Разом з цим сумарний термін перебування не повинен перевищувати 90 днів у межах 180 днів з дати першого в’їзду.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.