Повідомлення про оприлюднення проекту рішення ради

Март 30 11:00 2012

«Про затвердження Порядку видачі рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності»

На виконання вимог статей 9, 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради виносить на обговорення проект рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Порядку видачі рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності».

Порядок видачі рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, визначає єдині правила та процедуру видачі рішення Рівненської міської ради юридичним та фізичним особам-підприємцям про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності для зайняття господарською діяльністю.

Проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайтах Рівненської міської ради та її виконавчого комітету (www.city-adm.rv.ua) і газети Рівненської міської ради «7 днів» (www.7d.rv.ua) у мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому та/або електронному вигляді приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту за адресою: управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради, 33000, м. Рівне, вул. Лермонтова, 6 (5-й поверх, каб. 503,
тел. 26-04-93, 63-42-63, e-mail: uzvmvk@i.ua).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.