Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Рівненської міської ради

Март 30 10:58 2012

«Про затвердження Порядку видачі рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності»

На виконання вимог статей 9, 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради виносить на обговорення проект рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Порядку видачі рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності».

Порядок видачі рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності визначає єдині правила і процедуру видачі рішення Рівнен¬ської міської ради юридичним і фізичним особам-підприємцям і громадянам про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.
Проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету (www.city-adm.rv.ua), а також на сайті газети Рівненської міської ради «7 днів» (www.7d.rv.ua) у мережі Інтернет.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому та/або електронному вигляді приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту за адресою: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради, 33028, м.Рівне, вул. Соборна, 12-а (2-й поверх, каб. 212),
тел. 22-58-95, e-mail: ukv.rivne@gmail.com.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.