Назустріч професії

Март 30 06:55 2012

Рівненський міський центр зайнятості та управління освіти Рівненського міськвиконкому запрошують учнів 9-х класів та їхніх батьків на ярмарок «Твоя професія – ключ до майбутнього».

У ярмарку візьмуть участь навчальні заклади Рівненщини І-ІІІ рівнів акредитації, які презентуватимуть учнівській молоді, батькам та педагогічним працівникам свої освітні послуги, умови вступу та навчання, перспективи працевлаштування після закінчення навчання, можливості подальшого продовження освіти за набутою професією у вищому навчальному закладі.

Молоді люди, які хочуть здобути військову освіту або цікавляться службою за контрактом, матимуть змогу поспілкуватися з представниками 167-го Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом.
На ярмарку ви також зможете:
– дізнатись про підприємства Рівного, які зацікавлені у підготовці молодих фахівців з подальшим гарантованим працевлаштуванням після завершення навчання;
– отримати інформацію про послуги центру зайнятості,
– пройти тестування і визначитися, до яких професій маєте здібності;
– дізнатися про можливість тимчасової зайнятості (у тому числі в літній період);
– отримати інші консультації.

Ярмарок відбудеться 11 квітня 2012 року за адресою:
м. Рівне, майдан Просвіти 2, з 10.00 до 15.00. Довідки за телефоном 26-58-36, відділ активної підтримки безробітних.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.