Європейські пенсіонери подорожують світом, а наші – з лопатою на город

Март 29 15:35 2012

Після спустошливої війни німці своєчасно збагнули, що лише працелюбством зможуть забезпечити майбутнє держави, і вони нині процвітають. Сьогодні стан нашого суспільства схожий на стан німецького в 1945 році.

Але ми, замість того щоб із подвоєною енергією взятися за роботу, фантастично розбазарюємо, розкрадаємо те, що лишилося від «тоталітарного режиму». Цього ніяк не збагне більшість у нашому парламенті, яка своїми недосконалими законами довела країну до зубожіння, а пенсіонерів – до жебрацтва і виживання.

Європейські пенсіонери подорожують усім світом, а ми – лише з лопатою на город. Чим же ми гірші за наших західних сусідів? Але в нас тягар виходу з кризи переклали на плечі обездоленого нині люду – пенсіонерів. Немічних, виснажених, які віддали все своє життя, здоров’я, молодість, енергію на побудову кращого майбутнього, а самі лишилися на старості в злиднях, обкраденими напівголодними жебраками і ледь животіють.

Злиденне сьогодення пенсіонера супроводжується вакханалією цін на продукти і медикаменти. Чи буде цьому межа, чи буде край жахливому розмежуванню на багатих і бідних? Що може придбати пенсіонер за цінами, які на очах виросли в 30 разів? І заощадження, які багато пенсіонерів усе життя збирали на старість чи для того, щоб їх достойно провели в останню дорогу, звели нанівець розкраданням та інфляцією. Таких масштабів пограбування народу, як у нас, не знає світова історія.

Держава стоїть на хабарництві. Вона – лише для корумпованих мафіозі. А бідні пенсіонери приречені на вимирання.
Може, варто взяти приклад з німців? Вони збудували країну для всього народу і забезпечили кожному щасливу долю і процвітання.

Андрій ЦІПАК, учасник війни, ветеран праці

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.