Чиновники взялися за граблі й лопати (+фото)

Март 29 11:52 2012

500 чоловік з граблями, лопатами та віниками вийшли сьогодні на вулиці Рівного, аби навести лад. З самого ранку робота велася у багатьох куточках міста.

Зокрема, працівники міськвиконкому на чолі з міським головою традиційно розчищали від сміття територію в районі Озерянки, прибирали ліву та праву сторони річки Устя. Міська влада звернулася з проханням до адміністрації ринку «Дикого» прибрати територію поблизу базару. Працівники тресту зеленого господарства працювали на Набережній в районі стадіону «Олімп», де торік виявили масову загибель риби. Також прибирали на вулицях Макарова і Князя Володимира, від Луцького напрямку по Млинівській і до вулиці Макарова. За КАТП-1728 закріпили територію Костопільського напрямку.

Депутати міської ради на чолі з секретарем ради Андрієм Грещуком прибирали в районі Ювілейного, біля підземного переходу:
– Традиційно депутати міської ради беруть участь у толоці. Торік ми прибирали частину набережної річки Устя, цього року – парк на Ювілейному поблизу підземного переходу. Незважаючи на дощову погоду, до роботи стало двадцять депутатів. Ми прибрали значну частину парку і вивезли сміття. Особливо хочеться відзначити В’ячеслава Малашинського, Сергія Паладійчука, Ніну Кімстач і Ольгу Покальчук, які дуже старанно попрацювали. Депутати, які не прибирали минулого тижня, продовжать весняну толоку сьогодні.

– Торік тричі організовували суботники. Плануємо так само зробити й цьогоріч. На другому етапі загальноміського суботника охопимо такі напрями, як в’їзди до міста з Києва, Дубна, Сарн, прибиратимемо вулиці Соборну, Макарова і Князя Володимира. Хотілося б, щоб усі підприємці долучилися до міської толоки і прибрали свою територію. Адже ми маємо статус найчистішого міста, відтак повинні підтримувати його і надалі. А те, що нам закидають проблеми з екологією, то з цим ще будемо розбиратися, – розповів заступник міського голови Олексій Хмилецький.

Взяти активну участь у загальноміському суботнику – обов’язок кожного городянина, переконаний міський голова Володимир Хомко:
– Є хороша українська традиція – наводити лад в оселях, дворах, містах. Вона існує вже давно, а відтак ми теж хочемо приєднатися до неї і зробити свій внесок у цю справу. Такі суботники вже стали традиційними для нашого міста. І це добре, що всі разом робимо його чистішим.

Марина Фурс

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.