Чарівні звуки, захоплення і оплески

Март 29 11:18 2012

На сцені – діти та їхні викладачі. У залі – здебільшого батьки. Але це – лише до першого акорда. Варто було пролунати кільком тактам «Приборкання вогню» Андрія Петрова, як усе стало на свої місця. Залишилися музиканти і публіка. Ну, можливо, трохи більш поблажлива і вдячна.

Великий звітний концерт – мабуть, найбільш очікувана за весь навчальний рік подія для учнів і викладачів дитячої музичної школи № 2. І музична подія також. Не дарма ж заступник міського голови Галина Кульчинська слухала концерт із задоволенням.

– Щиро дякую педагогам, це чудова робота, – зізналася вона зі сцени. – Добре, коли діти розуміють, що таке світ музики, можуть осягнули вічні цінності й навчилися доносити їх іншим.
До речі, міська влада не обділяє турботою майбутніх музикантів. У 2012 році вперше за десятки років у бюджеті викроїли 50 тисяч гривень на придбання інструментів для обох наших музичних шкіл.

На сцені побували майже всі учні школи. Виступали солісти, музичні та вокальні колективи. І стало зрозуміло, що не дарма батьки роками терпіли в своїх квартирах нескінченні гами і етюди. Коли наймолодших музикантів змінили на сцені старшокласники, відчулися й кураж, і віртуозність, і багатство та неочікуваність інтонацій кожного музичного інструмента. Вразили ансамбль скрипалів, барабанщики і джаз. Чудово грали духовики і народники. Ну і, звісно, маленький арфіст. Він єдиний на всій Західній Україні і вчиться в другій рівненській музичній школі.
Тригодинний – це без антракту і без промов – концерт пройшов, як одна мить. Чудово, повірте мені, грають наші діти.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.