Тимчасову втрату працездатності компенсує Фонд соціального страхування

Март 29 10:48 2012

Працюючим із їхньої заробітної плати відраховують внески у Фонд соціального страхування. Це дає їм право на матеріальне забезпечення в разі тимчасової втрати працездатності, яке гарантується Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням». Як використовується це право і як проводяться виплати, про це розмова нашого кореспондента із завідувачкою відділу соціальних виплат і соціальних послуг Рівненської міської виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Світланою ЧЕРКАСОВОЮ.

– Світлано Андріївно, як виплачується допомога з тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням?
– Ця допомога виплачується починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення здоров’я або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності, незалежно від звільнення застрахованої особи в період втрати працездатності. Перші п’ять днів хвороби оплачуються за рахунок коштів роботодавця. Розмір допомоги залежить від наявності в застрахованої особи страхового стажу (60% середньої заробітної плати (доходу) за страхового стажу до п’яти років; 80% – від п’яти до восьми і 100% – понад вісім років). Пільговим категоріям застрахованих осіб така допомога виплачується в розмірі 100% заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

– А якщо на лікарняному перебуває мати по догляду за хворою дитиною, то як їй оплачуються перші п’ять днів?
– З першого дня за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

– Розкажіть, будь ласка, як нараховуються кошти по вагітності й пологах, адже переважно це молоді жінки, які мають невеликий страховий стаж.
– Не залежно від стажу – сто відсотків.

– Як обчислюється для розрахунку цих виплат середня заробітна плата?
– Порядок її обчислення для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням затверджено постановою Кабміну України від 26.09.2011 № 1266. Підставою для призначення такої допомоги, а також допомоги по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом – копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи.
Із січня 2011 року змінено порядок фінансування Фондом страхувальників-роботодавців для надання матеріального забезпечення найманим працівникам. Зокрема, ліквідовано механізм виплати матеріального забезпечення застрахованим особам шляхом взаємозаліку, за яким передбачалася виплата матеріального забезпечення роботодавцем за рахунок сплачених до Фонду страхових внесків.

– Розкажіть, будь ласка, про умови фінансування Фондом страхувальників-роботодавців.

– У разі виникнення страхового випадку застрахована особа має звернутися до комісії (уповноваженого) з соціального страхування підприємства та подати документи для призначення їй матеріального забезпечення. На підставі рішення комісії страхувальник-роботодавець повинен нарахувати суми матеріального забезпечення, оформити у двох примірниках заявку-рахунок за підписом керівника, головного бухгалтера та засвідчити її печаткою. Один із них разом із поданими застрахованою особою документами, на підставі яких призначається матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника, а другий подається до робочого органу Фонду.
Страхувальники Рівного звертаються до Рівненської міської
виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Фінансування здійснюється протягом 10 робочих днів після надходження заяви-розрахунку. До речі, в 2011 році до Рівненської міської виконавчої дирекції надійшло 7699 заяв-розрахунків від 1356 страхувальників на суму 42 552 тисячі гривень, які були своєчасно профінансовані.
Для зарахування страхових коштів Фонду страхувальник-роботодавець відкриває окремий поточний рахунок у банках в порядку, встановленому Нацбанком України. Роботодавець зобов’язаний здійснити виплату допомоги з тимчасової непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах застрахованим особам не пізніше від найближчого після призначення дня, встановленого на підприємстві для виплати заробітної плати. А допомоги на поховання – не пізніше від наступного робочого дня після отримання страхових коштів від Фонду.

Спілкувалася Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.