Сучасна теплиця власноруч

Март 29 11:23 2012

Дачники і городники нашого краю здавна власноруч майстрували теплиці. В минулі часи, до появи сучасних і недорогих матеріалів зазвичай використовували металевий каркас, встановлений на фундамент, а як покрівлю – скло.

Сьогодні ж рівняни мають змогу змайструвати сучасну теплицю власноруч без сторонньої допомоги і в короткий термін, навіть за день. Сучасні матеріали дозволяють відмовитись від заливання фундаменту і подовжать життя теплиці на багато років.

Каркас такої теплиці виконаний з оцинкованого профілю, він не потребує періодичного перефарбовування та догляду. Легко збирається та розбирається – одна людина з такою роботою впорається за день. Усі кріплення для монтажу входять у комплект, який продається разом із теплицею.

В асортименті виробника – мобільні, міцні теплиці, розраховані як під покриття плівкою, так і полікарбонатом. Розміри таких теплиць від 6 до 24 кв. м. Для тих, хто займається професійно, передбачені спеці¬альні моделі. Гарантія виробника на таку теплицю – 10 років.

Чим покрити теплицю?

Полікарбонат чудово зарекомендував себе як покрівельний матеріал не тільки для теплиць, а й для альтанок, басейнів і автостоянок. Матеріал, яким покриті такі теплиці, пружний, неламкий, його можна згорнути в рулон. Ударна міцність полікарбонату вища, ніж у скла, в 200 разів, коштує такий матеріал значно дешевше за скло. Крім того, полікарбонат визнаний найефективнішим теплозберігаючим прозорим матеріалом. Таке покриття не потрібно знімати на зиму, воно витримує температуру від -50оС до +120оС. Полікарбонат добре (до 90%) пропускає ультрафіолетове проміння, що значно покращує мікроклімат у теплиці. За таких умов овочі достигають значно швидше. Такі теплиці влаштують багатьох дачників і професіоналів.

3a консультацією та придбанням звертайтесь у магазин «Садиба» за адресою:
м. Рівне,вул. Дубенська, 97.
Тел. 63-18-58.

Акція! Знижка на насіння
для пенсіонерів – 10%
(з 01.03.12 по 15.04.12).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.