Прихопила чужу дитину

Март 29 12:49 2012

Я був свідком смішних історій. Наприклад, мою подругу попросили два тижні приглянути за хом’яком, але його з’їв її кіт. Перед приїздом господарів тваринки подруга купила нового хом’яка. Ті, побачивши його, дивувались, що він за цей час потовстішав і став по-іншому поводитися. Моя подруга пояснила їм, що в нього просто шок від спілкування з котом.
Сталася з нею й інша кумедна пригода. Її попросили приглянути за дитиною. Подруга посадила малюка у візок і рушила з ним до супермаркету. Вона на кілька хвилин забігла до торгової зали, купила необхідний товар і швидко повернулася за возиком. Але вже майже під’їжджаючи до будинку, зрозуміла, що у візку сидить не її дитина. Мою подругу охопила паніка, вона чимдужче помчала назад до супермаркету. Почала розпитувати відвідувачів і працівників, але ніхто нічого не бачив. Зрештою хтось пригадав, що бачив поруч ідентичний візок. Коли подруга вийшла з супермаркету, то до нього вже мчав чоловік із таким візком. Отак вони успішно обмінялися своїми дітьми.
Захар МАСЛОЇД,
військовослужбовець

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.