Послуг нема, а плату нараховують

Март 29 16:27 2012

Шановна редакціє, допоможіть вирішити питання з тарифами на житлово-комунальні послуги.

У жовтні 2011 року ЖКП підвищили тарифи за оплату послуг із вивезення сміття. До кінця року два ЖКП розформували й передали наші будинки в розпорядження інших ЖКП. У січні 2012 року ці установи запропонували укласти з ними угоди (а як відомо – це капкан для споживачів). Угоди ми уклали, й ціна на вивезення сміття була така ж, як і в попередні місяці.
Але в лютому тарифи знову підвищили. Це зробив уже не київський комітет із ціноутворення, а «Санком-Рівне», так було написано в квитанції.

Скажіть, будь ласка, скільки великогабаритних відходів я повинен викинути за місяць з одного квадратного метра житлової площі і де їх брати, щоб викидати, скільки разів на рік робити ремонт?
А платити за великогабаритні відходи я повинен 1,57 гривні, а за ремонтні – 1,74. Це в сумі 3,31 гривні плюс плата за вивезення твердих побутових відходів 12,36 гривні. Вже й кругленька сума виходить.

Але це ще не все. Чому нам нав’язали послуги, від яких ми давно відмовилися, і тепер ці роботи виконують самі мешканці? Це прибирання східцевих кліток першого поверху і вище від першого поверху. Якщо їх нам знову нав’язують, то з якою пері¬одичністю повинні прибирати ті східці, якщо за півтора місяця підвищеного тарифу ще ніхто з працівників ЖКП їх не прибирав? Ми це робимо самі, як і робили.

Сума за це прибирання знову немала – 11,24 гривні. То як це називається і хто з цього має користь, коли мені доводиться щомісяця платити зі своєї пенсії зайві 26,91 гривні? Скажіть чому наші жеки хочуть, щоб ми платили по-новому, а вони при цьому працюють по-старому?

Олександр КОСМАЧУК, мешканець будинку 27 на проспекті Миру

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.