Пані з віником

Март 29 11:27 2012

Квитанція за комунальні послуги надійшла 18 березня, і в той же день з’явилася прибиральниця з віником. Коли я запитала, чи це вже пані буде мити східцеві клітки, прибиральниця різко відповіла: «Якщо дасте мені воду». Кілька разів, безумовно, дам, але не весь час ви будете користуватися моєю водою, за яку я плачу по лічильнику.

Оце така організація прибирання. Працівники ЖКП у кращому разі піднімуть сухим віником пилюку в під’їзді. То кому потрібне таке прибирання, за яке ще треба щомісяця заплатити немалу, як для пенсіонерів, суму грошей? Ми самі тримали чистоту в під’їзді й без таких послуг.

Щось не спрацювало з підвищенням тарифів. Люди згідні платити за послуги, які надаються якісно й постійно, а не з таким підходом, як зробили нині. Тому я вирішила суму за ці ненадані послуги у своїх квитанціях відмінусовувати. Хоча можна наперед передбачити, що ЖКП будуть її плюсувати, як борги. Але за що борги?

Олена МІШУКОВА,
пенсіонерка з вулиці Київської, 44

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.