Олександр Курсик: «Всі запитують мене, чи я йду у Верховну Раду»

Март 29 10:29 2012

Олександр Курсик із дружиною Євгенією і донечкою Олександрою

Молодий журналіст Олександр Курсик – один з найактивніших депутатів у Рівненській міській раді VI скликання. Він здобув перемогу у виборах по мажоритарному виборчому округу № 14 і тепер займається вирішенням конкретних проблем не лише свого округу, а й усіх мешканців, які звертаються до нього за допомогою. Наполегливості депутата, його патріотизму та вірі в краще майбутнє можуть позаздрити навіть найдосвідченіші політики. Доля України в руках саме таких амбітних та чесних молодих людей.

– Олександре, багато депутатів після того, як отримують депутатський мандат, вважають, що основна ціль досягнута і що можна спокійно жити собі на втіху наступні п’ять років до чергових виборів. Скажіть, ви вже готуєтесь до наступних виборів, адже поводите себе дуже активно на тлі інших депутатів?
– Я вперше став депутатом, виграв вибори по мажоритарному округу №14 міста Рівне. Хоча був у списку партії «Батьківщина» під другим номером, тобто стовідсотково мав прохідне місце. Втім, саме перемога на мажоритарному окрузі й дала мені впевненість у собі як депутату. Адже за мною стоять люди, які мені повірили, які довірили вирішення своїх проблем і які вірять у те, що саме я зможу їм допомогти і щось змінити на краще у нашому місті. Тому всіма своїми діями намагаюся виправдати їхні сподівання, не підвести людей, які мене підтримали. Все це роблю зовсім не для самопіару, як дехто мене звинувачує. Просто роблю свою роботу, постійно вирішую проблеми рівнян та виконую обіцянки, які дав своїм рівнянам під час виборів. Я тоді слів на вітер не кидав. Вважаю, що депутат має бути активним завжди, незалежно від того, скільки часу залишилося до наступних виборів – шість місяців чи чотири роки.

– Обіцянки дають усі депутати. Часто виборці голосують за зміст програми кандидата, але потім не аналізують його роботу – що він зробив, будучи депутатом.
– Дійсно так буває. Та я живу на зарплату журналіста. Маю сім’ю, виховую доньку. І, на жаль, за власні кошти збудувати дитячі майданчики чи провести ремонти будинків поки не можу. Проте добре знаю свої права, тому одразу, ставши депутатом, подав міському голові «доручення» своїх виборців – це перелік проблем, які мають бути вирішені протягом моєї каденції. Нині працюю над вирішенням проблем із каналізацією на вулицях Тернопільській і Тургенєва. Крім того, порушив питання щодо облаштування дитячих майданчиків за бюджетні кошти у дворах багатоповерхівок мого округу.

– Що конкретно ви вже зробили як депутат для рівнян?
– По-перше, вже подав 47 депутатських звернень і запитів, у кожному з яких – важлива проблема окремої людини чи громади в цілому. Нарешті цього року за моєї ініціативи для викупу в МАУП пам’ятника відомому рівненському художникові та графіку Нілу Хасевичу було виділено кошти з бюджету міста. він багато років стояв у маловідвідуваному місці. Наразі депутати розглядають декілька варіантів, де буде встановлено пам’ятник цьому героєві-патріоту. Крім того, я заснував щорічний Кубок депутата з брейн-рингу серед студентів Рівного «БОтан». А на початку цього року організував та провів кубок Рівного з міні-футболу серед 49 команд «Євро-2012 по-рівненськи». До речі, у фіналі цього турніру команда України перемогла команду Польщі. Сподіваюсь, цей прогноз справдиться влітку на Чемпіонаті Європи. Також до 8 березня за моєї підтримки була організована фотовиставка молодих рівненських фотографів «Жінці присвячується…».

– Олександре, рівняни досі згадують приїзд до нас найсильнішої людини світу Василя Вірастюка. Це ж завдяки вам богатир відвідав Рівне?
– Справді, приїзд Василя «порвав» Рівне. Він мав неабиякий резонанс. Я і не сподівався на такий фурор, коли організовував його тренування та зустріч зі спортсменами. З Вірастюком ми давно знайомі, три роки тому я очолив Рівненську обласну громадську організацію «Ліга стронгменів України Василя Вірастюка». Богатир одразу прийняв моє запрошення приїхати в Рівне. Більше того, він погодився на запрошення власників «Фітнеспорту» провести тренування в їхньому закладі. Після майстер-класу стронгмен зустрівся з рівненськими спортсменами і студентами НУВГП. Цей ВНЗ був обраний недарма, адже це – мій виборчий округ. Дуже багато рівнян були вражені простотою та щирістю Василя Вірастюка. Переконаний, що це не останній його візит у наше місто.

– До речі, ви знаєте, що у Рівному серед ваших колег-депутатів та журналістів активно обговорюють вашу персону як кандидата в народні депутати Верховної Ради. Що Ви можете скажете про це?
– Обговорюють насправді багато кого. Якщо хочуть, то нехай і про мене говорять. Можу лише сказати, що моїх амбіцій і сил вистачить навіть на вибори Президента України, але кожен крок має бути зваженим та обдуманим. Я завжди реально оцінюю свої шанси і ніколи не буду робити холостих пострілів. Можу впевнено сказати, що працюю для рівнян і буду працювати лише для них.

Розмовляла Марина НАЗАРЧУК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.