Оголошено конкурс

Март 29 11:04 2012

Інформація Державно-комунального підприємства «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди.

1. Назва об’єкта: нежиле приміщення – кафе «Вітерець», площа 34, 7 кв. м, розташоване на вул. Соборній, 3-д у м. Рівне (територія парку ім. Т. Г. Шевченка).

2. Мета проведення конкурсу: визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди.

3. Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до визначення та підписання звіту про розміри збитків, що призвели до завдання майнової шкоди, завірені їхніми особистими підписами; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію про претендента (документ, у якому зазначаються відомості про претендента щодо його досвіду проведення незалежної оцінки державного (комунального) майна для цілей визначення оцінки майна; кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для незалежної оцінки розміру збитків; конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) – в запечатаному конверті; один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

Конкурсна документація та підтвердні документи подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 3-д. Контактні телефони: 26-67-28, 22-23-78. Останній день прийому конкурсної документації – 9 квітня 2012 року (до 17.00) за тією ж адресою, телефон для довідок 22-23-78.

Конкурс відбудеться 13 квітня 2012 року об 11.00 в адмінприміщенні ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» за ¬адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 3-д.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.