Напад – кращий спосіб захисту

Март 29 10:33 2012

Таку стратегію використовують не тільки військові, а й споживачі комунальних послуг.
Наприкінці зими «Сім днів» опублікували лист Василя Гуменюка. Пенсіонер скаржився на незадовільне протягом багатьох років теплопостачання в його квартирі. Днями ми ознайомилися з позицією іншої сторони.

У листі до редакції і «незручного» споживача представник підприємства-надавача послуг – начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства Рівненської міської ради «Теплотранссервіс» Юрій КІРПІЧНІКОВ переконує, що мешканець намагається закидати підприємство скаргами, аби не платити:

«Звернутися до газети змусила замітка, де пан Гуменюк В.Л. скаржиться на наше підприємство, що в буквальному розумінні “морозить його” і за це “здирає величезні гроші”, які він не може сплачувати. Аналогічні звернення він направив у різні контролюючі інстанції, у тому числі до прокуратури. Чому?

Споживач тепла Гуменюк В.Л. починаючи з 2009 року перестав оплачувати послуги “Теплотранссервісу”. Спеціалісти нашого підприємства провели обстеження системи теплопостачання всього житлового будинку, де мешкає заявник, зокрема кількох квартир під’їзду, в якому проживає пан Гуменюк, оскільки його квартира була постійно закритою.

Комісія виявила, що в кімнатах квартир цього ж стояка температура повітря становить +22°С, що значно вище за санітарні норми. При аналізі звернень до аварійно-диспетчерської служби нашого підприємства з’ясувалося, що під час опалювальних сезонів 2010-2011 та 2011-2012 років жодних нарікань на неякісне опалення від В.Л. Гуменюка не надходило.

Причину появи скарг на недоліки в теплопостачанні ми вбачаємо в небажанні людини платити за спожите тепло. Пенсіонер мотивує це великою вартістю. Але ж держава для такої категорії споживачів надає пільги і субсидії на комунальні послуги, і якщо є законні підстави, то за опалення можна сплачувати тільки 10% від вартості. Як нам стало відомо, даний споживач пос¬тійно проживає в будинку своїх родичів поблизу Рівного. І оскільки ще одну субсидію оформити не можна, а пенсія відносно невелика, він обрав перевірений метод: “Ви мені тепло, а я вас обіллю брудом з голови до ніг, звинувачу в усіх можливих і неможливих гріхах, щоб не платити”».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.