Година, яка об’єднає світ заради боротьби з глобальним потеплінням

Март 29 10:10 2012

У суботу, 31 березня 2012 року о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. У такий спосіб вони візьмуть участь в акції «Година Землі».

Торік до цієї акції долучилося 5200 міст із 135 країн світу, серед них 30 міст і містечок України. Разом з мільйонами людей планети цю акцію вже четвертий рік поспіль підтримує Рівне. Ми були в першій п’ятірці міст України, хто підтримав заклик Всесвітнього фонду природи WWF.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ми наголошуємо на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
Управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення рекомендувало керівникам закладів громадського харчування у вказаний проміжок часу в залах обслуговування відвідувачів електричне освітлення замінити на свічки.
Працівники управління житлово-комунального господарства забезпечують місто візуальною рекламою акції «Зберігай енергію – збережи Землю». А 31 березня КП «Міськсвітло» з 20.30 до 21.30 сорок відсотків зовнішнього освітлення міста переведе в черговий режим. Крім того, повністю буде погашено світло на бульварі та майдані Незалежності, вул. Директорії, частині вул. Кавказької, вул. Соборної (права сторона від вул. Князя Володимира до вул. Пушкіна), майдані Магдебурзького права і території обласної державної адміністрації.
Приєднайтеся й ви, шановні рівняни, до акції «Година Землі», адже від нас усіх залежить майбутнє планети.

Валентина ВЕРЕМКО,
начальник відділу екології управління економіки міста

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.