Інвестори «Золотої підкови» вимагають свої квартири

Март 28 08:57 2012

У Рівному ошукані власники квартир оселилися в міській раді. Люди чотири роки тому заплатили всі кошти за житло і досі чекають добудови будинку, повідомляє ТСН.

Майже добу просиділи у приміщенні міськвиконкому ошукані інвестори «Золотої підкови». Ночували в коридорі на лавах, по четверо змінювали одне одного, щоби не залишали мерію ні на хвилину. Обурені люди вимагають добудувати їхнє житло. На нього вони витратили всі свої кошти. А нині ледь зводять кінці з кінцями.

— 200 людей, 57 сімей, ми заплатили повну вартість за квартири. Зараз люди в такому стані знаходяться, що нема за що знімати квартиру, — каже власниця квартири Алла Познякова.

«Золоту підкову» в Рівному називають місцевим «Еліта-Центром». 2006 року приватна фірма взяла кошти в людей за п’ятдесят три квартири. Та щоби закінчити роботи, у будівельників грошей не вистачило, тому взяли в банку кредит на двадцять мільйонів гривень. Майже відразу, твердять люди, будівництво зупинилося, бо фірма оголосила себе банкрутом.

— Он там квартира трикімнатна, вже три роки мав би жити в тій квартирі, — скаржиться один з ошуканих Володимир Лисик.

Їхні квартири нині у власності банку. Через це, пояснюють чиновники, новий забудовник не може добудувати житло.
— Я думаю, на протязі місяця, двох місяців повинні бути зняті технічні питання, які ще досі стоять, якщо так буде за цей час, то запуститься фактична добудова будинку, — запевняє заступник міського голови Рівного Андрій Філін.

Нового забудовника вже знайшли. Він пояснює, що через суд має зняти заставу банку на квартири та вирішити проблему з боргом попередника. Іще трохи — і крига скресне, присягаються будівельники.

— Люди будуть платити за, фактично, виконані роботи, які реально видно за минулий місяць. Механізмів, що хтось десь кого кине, і за ці гроші буде будувати десь ще щось, вже не буде, це буде прозора схема, — переконує директор будівельної компанії Олександр Люльчик.

Новий забудовник обіцяє завершити будівництво за півтора року. А поки дім ніхто навіть не охороняє. Люди бояться, що з їхніх квартир поцуплять пластикові вікна та метал.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.