Справу підприємця, якого звинувачують у загибелі трьох людей, передали до суду

Март 28 09:40 2012

Дубенська міжрайонна прокуратура завершила розслідування кримінальної справи за обвинуваченням одного з приватних підприємців Радивилівського району у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України).

14 червня у селі Пустоіванне Радивилівського району в господарстві приватного підприємця в металевій бочці із залишками рослинної олії знайшли мертвими трьох мешканців району — 1975, 1976 та 1986 років народження. Встановлено, що чоловіки самостійно проникли у ємкість, однак, вибратись звідти не змогли та загинули на місці події.

У ході слідства було зібрано достатньо доказів вини підприємця, який, виявивши різкий неприємний запах, що поширювався з металевої бочки у приміщення, в порушення вимог Закону України «Про охорону праці» не звернувся до спеціалізованих компетентних органів з метою усунення причин його виникнення та не забезпечив належну охорону джерела підвищеної небезпеки від потрапляння до нього сторонніх осіб. Внаслідок таких халатних дій троє чоловіків, які проникли у ємкість, загинули внаслідок гострої асфіксії, що була зумовлена вдиханням токсичних продуктів.

Кримінальну справу скеровано до Радивилівського районного суду для розгляду.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури області.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.