Неймовірні пригоди рівнянина в Африці і не тільки

Март 28 15:34 2012

Такою була тема зустрічі українського письменника і мандрівника Максима Кідрука зі своїми земляками. Уродженець Рівного, який за свої 28 років побував у 28 країнах світу, днями зустрівся з рівненською молоддю.

В перервах між написанням книг Макс Кідрук встигає фотографуватися із кайманами і покупатися з піраньями в Бразилії, відстоювати честь українок у Новій Зеландії і відвідати пуп Землі на острові Пасхи, стає свідком початку революційних подій у Єгипті та свариться із сирійськими поліцейськими, а ще спалює авто, орендоване для подорожі Намібією. Рівняни отримали нагоду з перших уст дізнатися про захопливі пригоди Максима Кідрука в різних країнах, побачити унікальні кадри з його поїздок.

– Кількість моїх виступів перевалила за сто, але мені вперше в житті доводиться виступати перед такою великою аудиторією, а тим більше у рідному місті, тому я хвилююся, – зізнався на початку своєї презентації Максим Кідрук.

Однак уже за якусь мить він знаходить контакт із присутніми в залі, жартує і починає розповідати про своє мандрівне життя.

У 2008 році Максим здійснив свою давню мрію – подорож до Мексики. Свої враження від країни та все, що з ним там відбувалося, він описав у книзі «Мексиканські хроніки», яка отримала другу премію на конкурсі «Коронація слова». Відтоді подорожі стали невід’ємною частиною життя письменника. Він побував у 28 країнах Європи, Південної Америки, Африки, Австралії та Океанії, враження від яких лягли в основу його романів у стилі тревел.

Максим Кідрук розповів, що кайманів (крокодилів) насправді безпечніше фотографувати спереду, а не збоку, як багато хто може вважати, що можна навіть побувати у водоймі з піраньями і залишитися живим, якщо не мати відкритих ранок на тілі і не барахкатися у воді; що Сахара – це не лише пекуче сонце, бархани і піщані дюни, вона приховує в собі дивовижні місця та має напрочуд різноманітний ландшафт і природний світ.

– Остання подорож до Намібії була однією з найбільш цікавих і небезпечних поїздок. У цій країні я навчив одне місцеве плем’я розмовляти українською мовою, про що зняв відеоролик, – розповів насамкінець Максим Кідрук.

– Я дуже задоволена, що прийшла на зустріч з Максимом. Після прочитання його книги «Мексиканські хроніки» мені хотілося побачити її автора наживо. Він – цікава і неординарна особистість, надзвичайно дотепно й образно розповідає історії зі свого життя. В якусь мить навіть здалося, що я подивилася програму діскавері – стільки всього неймовірного дізналася про звичаї інших країн, менталітет людей, які там мешкають, особливості природи. Обов’язково придбаю інші книги Максима Кідрука, – поділилась враженнями від зустрічі рівнянка Ольга Коваленко.

Марина ФУРС

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.