До Рівного приїде з родиною відомий режисер Леонід Кантер (+фото)

Март 28 15:15 2012

Відомий український режисер, мандрівник, ініціатор масштабного арт-проекту «З табуреткою до океану» Леонід Кантер з дружиною та двома дітками завітає 3 квітня, у вівторок, до Рівного. Він розповість про свої численні подорожі, філософію «табуретників» та презентує фільм «Тибет нелегал».

Леонід Кантер — ініціатор масштабного арт-проекту «З табуреткою до океану», зовнішня складова якого полягає в тому, щоб віднести чотири табурети з власної кухні до чотирьох океанів світу, а внутрішня (за його ж словами) — у втіленні людського прагнення до свободи, поглиблення спілкування між Україною і Світом без політики, розширенні власної свідомості.

По дорозі учасники експедиції демонструють жителям міст і сіл різноманітні вистави у форматі «театру скоморохів», а також фільмують свої пригоди на відео, що фактично перетворює мандрівку на беспрецедентний екстрім-арт-проект.

Леонід Кантер має власну кінокомпанію Lizard films, яка знімає рекламні та музичні ролики і короткометражні фільми в Україні, Росії та інших країнах. Є співзасновником мистецького еко-поселення Обирок, що на Чернігівщині, де він сам же і живе з дружиною та двома дітками — 3-річною Магдаленою і 4-місячною Патагонією.

— Вони кинули роботу. Попрощалися з коханими. Зібрали рюкзаки, перехрестилися — і поїхали на Схід. Вони побачили світ, який ніколи не покажуть по каналу Discovery. Вони пережили емоції, які неможливо забути. З ними відбулися пригоди, яких вистачить на десятки книг. Вони зняли про це кіно, — так розповідає про цих неординарних мандрівників організатор зустрічі у Рівному Тетяна Цукрова.

Один з таких фільмів — «Тибет нелегал» — показуватимуть 3 квітня в Рівному в МЕТРі (Соборна Вул. 14,а — вхід з двору за «Сієстою»).

Після закінчення фільму у всіх бажаючих буде можливість поспілкуватися з живим ідеологом і основною рушійною силою «Табурети» Леонідом Кантером.

Леонід приїде з дружиною і двома дітьми (їхня молодша дочка, до речі, народилася під час останньої подорожі) розповість багато цікавого сам і відповість на запитання.

Вартість вхідного квитка — 10 грн. Їх можна замовити за телефоном (098)985-93-02.

Початок — о 18.30.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 098 98 59 302 — Тетяна Цукрова

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.