Даівці розповідали рівнянам про правила дорожнього руху

Март 28 17:03 2012

«Правила життя, що написані кров’ю» – під такою назвою працівники ДАІ провели просвітницьку акцію для громадян у Рівному.

Організатори мали на меті попередити та не допустити дорожньо-транспортних пригод, в яких гинуть та травмуються люди. В цей день працівники ДАІ намагалися загострити увагу на проблемі дорожньо-транспортного травматизму, адже сумна статистика говорить сама за себе.
Маршрут акції розпочався з вулиці Чорновола. Рухаючись в напрямку центра міста працівники ДАІ спілкувалися безпосередньо з учасниками дорожнього руху, де особливу увагу звертали на пішоходів: батьків із дітьми, школярів, молодь, а також людей старшого віку.

Люди по-різному сприймали акцію. Одні дійсно переймалися проблемою загибелі людей та травмувань під час ДТП, а інші – ніяк не реагували на звернення працівника ДАІ. Навіть, за присутності інспектора ДАІ, люди свідомо порушували правила дорожнього руху, переходячи дорогу у невстановлених місцях.
Під час акції, окрім попередження про жахливі наслідки від ДТП, інспектори вивчали громадську думку щодо того, як можна зупинити пролиття крові на дорозі – зменшити кількість ДТП. Опитані згадували важливість дотримання правил дорожнього руху, необхідність жорсткої дисципліни на дорозі, солідарність учасників руху.

Паралельно рівняни від вартових доріг отримували інформаційні листівки, на яких зображено наслідки недотримання правил дорожнього руху із закликом «Задумайтесь!…».

Під час проведення акції інспектори поспілкувалися ще й з водіями, які займаються перевезенням пасажирів. Адже, саме вони відповідають за безпеку людей, які знаходяться в салоні автомобіля під час перевезення.

Це не остання акція, яку планують провести працівники ДАІ Рівненщини. Адже, проблема загибелі та травмувань людей у дорожньо-транспортних пригодах була, є актуальною
Із початку 2012 року в області вже зареєстровано 62 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 30 осіб загинуло та 70 – травмовано. Порівняно з минулим роком, дані зросли удвоє. Лише в березні вже зареєстровано 16 ДТП, в яких 4 людини загинуло та 13 – травмовано.

Прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.