Володимир Хомко зустрівся з Максом Кідруком

Март 28 12:46 2012

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомком зустрівся з письменником і мандрівником, нашим земляком Максом Кідруком.

Дарма що вони – люди різних поколінь, та в їх долях дуже багато дотичного, а в поглядах і діях – спільного. Обоє в різні часи закінчили одні й ті ж навчальні заклади – дванадцяту школу та «водний» університет. Обоє свого часу без жалю покинули викладацьку роботу і віддалися більш активній діяльності на різних поприщах.

— Такі люди, як Максим, дуже імпонують мені своїм позитивом. У нашому суспільстві надто багато «нитиків», людей, які скиглять і тим самим створюють певне негативне середовище. Мені подобаються люди успішні, які дають собі раду і заряджають позитивом інших, — поділився думками з приводу зустрічі зі своїм молодим, але вже іменитим земляком Володимир Хомко.
Детальніше про перебування Макса Кідрука в Рівному читайте в завтрашньому номері тижневика «Сім днів» та на нашому сайті.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.