Три підполковники стали начальниками райвідділів міліції

Март 27 09:16 2012

Днями на посади начальників Зарічненського, Демидівського та Дубровицького райвідділів призначили нових очільників. Хоча наказ про це з Міністерства внутрішніх справ надійшов лише нещодавно, та у цих районах троє підполковників не новачки, оскільки вже певний час виконували обов’язки керівників місцевих райвідділів.

Начальником Зарічненського РВ УМВС наказом Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка був призначений підполковник міліції Масовець Леонід Охрімович, який до цього обіймав посаду заступника начальника Дубровицького райвідділу з громадської безпеки.
На посаді начальника Демидівського РВ УМВС відтепер працюватиме підполковник міліції Юрій Валентинович Петренко, який до призначення працював в управлінні кадрового забезпечення обласного УМВСУ.
Підполковник міліції Павло Олексійович Шкодич став начальником Дубровицького райвідділу. До цього він був першим заступником начальника Костопільського райвідділу.

СЗГ УМВС України в Рівненській області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.