Рятувальники МНС провели навчання на ринку «Дикого»

Март 27 14:08 2012

23 березня на території приватного підприємства «Торговий центр – Д» (ринок «Дикого»), що в місті Рівне, відбулися тактико-спеціальні навчання з гасінням умовної пожежі, евакуацією людей та рятуванням потерпілих.

У навчаннях взяло участь більше 40 співробітників рівненського міського гарнізону МНС, було залучено сім одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Для проведення навчань рятувальники вибрали цей об’єкт невипадково, адже ринок «Дикого» є місцем масового перебування людей, його щогодини відвідують сотні рівнян. Крім того, серйозне пожежне навантаження становить велика кількість товарів промислової групи. Бійці МНС успішно відпрацювали організацію і тактику гасіння пожеж, ліквідацію можливих надзвичайних пригод та проведення рятувальних робіт.

Проте усе це відбувалося умовно, та якби рятувальникам по справжньому довелося б гасити пожежу, вогнеборці зіткнулися б з рядом серйозних перепон. Насамперед, з під’їздом до ринку. Його унеможливлює значна кількість автівок, а на самому ринку проїзди захаращенні майном та різноманітним крамом. До того ж відстань між кіосками не відповідає нормативним вимогам, через, що пожежна автоцистерна не може потрапити до місця виклику.

Також є проблема подачі вогнегасячих речовин до осередку пожежі, адже дістатися до пожежних гідрантів майже не можливо, тому що на них розташовуються приватний автотранспорт та торгівельні палатки. Не краща ситуація із облаштуванням майданчика для забору води з місцевого озера. Варто відмітити, що об’єкт не повністю забезпечений первинними засобами пожежогасіння та автоматичною пожежною сигналізацією, а адміністрація та члени добровільної пожежної дружини на ввіреному їм об’єкті не до кінця знають свої посадові обов’язки та дії у разі можливої позаштатної ситуації.

Працівники МНС переконані, що адміністрації об’єкту слід досить серйозно попрацювати над усуненням названих недоліків, адже від цього, в першу чергу, залежатиме збереження життя і матеріальних цінностей відвідувачів та торговців ринку.

Про це повідомив інспектор центру пропаганди УМНС в Рівненській області Дмитро Мельник.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.