Про нові пенсії розкажуть по телефону

Март 27 11:14 2012

Новації щодо нарахування збільшених розмірів пенсій у рамках соціальних ініціатив Президента України жителям Рівненщини роз’яснюватиме начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Василь Петняк.
Він відповідатиме на запитання краян сьогодні, 27 березня, впродовж години – з 14.00 до 15.00. Отримати фахову відповідь зможуть усі охочі, зателефонувавши за номером 26-29-95.

Водночас дзвонити на «гарячу» телефонну лінію можна щоденно з 9 до 18 години. Крім того, вона працює і в суботу до 14.00.

Упродовж минулого тижня за роз’ясненнями соціальних реформ на телефонну лінію пенсійного фонду звернулися 15 краян. Ще 48 пенсіонерів побували в громадській приймальні, яка діє на першому поверсі головного управління Пенсійного фонду України в області, що на вулиці Короленка, 7. Кількість краян, які потребують тлумачення пенсійних новацій, зросла в півтора раза, констатують фахівці. Оскільки адресність є основою підвищення соціального захисту населення, то й роз’яснення для кожного громадянина індивідуальні.

Водночас в управлінні праці та соціального захисту населення також діє «гаряча» телефонна лінія за номером 633-601. Тож усі жителі Рівненщини можуть з’ясувати, на яку підтримку претендують у рамках соціальної реформи. Фахівці констатують, що найчастіше за роз’ясненнями звертаються малозабезпечені сім’ї, багатодітні, люди з особливими потребами, ветерани війни і праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також інші найменш захищені краяни.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.