На Рівненщині посилять контроль за якістю ліків

Март 27 10:22 2012

Рівненська область – одна із семи, в яких будуть переоснащенні лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів. У західному регіоні лише Львів і Рівне отримають зі столиці спеціальне обладнання для оперативного виявлення фальсифікованих препаратів.

Частину устаткування Рівненщина вже одержала, а загалом в область надійде апаратура на 6 мільйонів 800 тисяч гривень.

Нині, за дорученням голови облдержадміністрації Василя Берташа, проектанти готують документацію для реконструкції приміщення, в якому запрацює оновлена лабораторія. Керівник області запевнив, що клопотатиме у столиці про виділення фінансування на створення сучасних умов, оскільки від оперативності та якості проведених аналізів залежить здоров’я краян.

Торік працівники лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів в області провели понад 1800 аналізів. Майже 15 відсотків зразків не відповідали вимогам.

У 2011 році інспектори також вилучили з обігу 1123 серії (187,5 тисячі упаковок) неякісних лікарських засобів. Крім того, за результатами перевірок, виявили порушників та оштрафували їх на 51 тисячу 765 гривень. Ще підготували 8 подань на анулювання ліцензій недобросовісних суб’єктів господарської діяльності.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.