Майже центнер неякісної риби виявили співробітники ветміліції

Март 27 09:27 2012

Співробітники ветеринарної міліції УМВС при перевірці одного з рибопереробних цехів у Володимирецькому районі виявили більш як центнер риби без будь-яких документів. Крім того, розморожування продукту здійснювалося на брудних дерев’яних стелажах, засолювання – у нечистій пластмасовій тарі, а камера для приготування риби була вкрита десятисантиметровим шаром кіптяви.

Перше, що впало в очі правоохоронцям при перевірці – незадовільний санітарний стан (підлога, стеля, стіни брудні, вкриті сажею, лицювальна плитка на стінах місцями повідпадала). Цех розміщений в напівзруйнованому приміщенні. Відділення приміщення напівосвітлені. Кімната для розморожування та засолки риби закидана картонними коробками, ганчірками, брудною тарою та іншим сміттям. Крім того, в цеху виявлено на розморожуванні та засолці понад сто двадцять кілограмів риби (вомер, кілька, оселедець).
Працівники цеху не мали ні спецодягу, ні спецвзуття. Востаннє вони проходили медичний огляд ще в 2010 році.

Необхідної документації для ведення подібної підприємницької діяльності власники надати не змогли. Не було у них і експлуатаційного дозволу служби ветеринарної медицини Володимирецького району. Та це не заважало підприємцям розповсюджувати «продукцію» у торговельній мережі Володимирецької райспоживспілки.

Правоохоронці вилучили всю рибопродукцію та направили її на утилізацію. За допущені правопорушення завідувачку цеху притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 107 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог), за яке передбачено до 370 гривень штрафу. Роботу цеху призупинено. Матеріали перевірки направлені у Володимирецький райвідділ міліції.

Працівники міліції постійно проводять заходи для виявлення подібних порушень. Вже за два місяці цього року правоохоронцями складено 15 приписів, вилучено з обігу майже триста кілограм неякісної та небезпечної продукції, яка була відразу утилізована.
З початку року за матеріалами проведених перевірок підконтрольних об’єктів до адміністративної відповідальності притягнуто 23 посадові особи. Призупинено роботу трьох підконтрольних об’єктів.

Олена Дудко, СЗГ УМВС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.