З 1 квітня майже всі парковки можуть стати «безкоштовними»

Март 27 12:20 2012

31 березня закінчується період, який Кабмін виділив усім утримувачам паркувальних майданчиків на встановлення паркоматів. Враховуючи, що черговий раз постанову уряду практично проігнорували, з 1 квітня майже усі парковки стануть теоретично безкоштовними, повідомляє ТСН.ua

При цьому, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ зіграло на випередження і ще в кінці минулого тижня вирішило дати офіційне роз’яснення, в якому зазначено, «що подальша відстрочка введення в дію вимоги про необхідність установки паркоматів недоцільна».

Якщо ж впровадження технічних засобів, призначених для оплати вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування, є економічно невигідним, паркування на майданчиках може здійснюватись безоплатно.

При цьому в урядовій постанові про парковки, ніби навмисне, залишили лазівку – паркувальні талони з обігу ніхто виводити не збирається. Просто тепер вони повинні купуватися в безготівковій формі.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.