Баварці знову привезли до Рівного гуманітарний вантаж

Март 27 15:17 2012

Двадцятий раз завітали до Рівного друзі із Баварії, які, як і в попередні роки, напередодні Великодня привезли рівнянам багатотонний вантаж гуманітарної допомоги.

Вона була цільова – для управління праці та соціального захисту населення, центральної міської лікарні і притулку для дітей служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації. Це інвалідні візочки, ліжка, кушетки, матраци, приліжкові столики, медичний інструментарій, одяг, солодощі та іграшки для дітей тощо.

Заступник міського голови Галина Кульчинська, вітаючи німецьких друзів із товариства «Гуманітарна допомога Україні з Баварії», яке очолює Антон Вільд, щиро подякувала їм за допомогу. Вона повідомила, що Антон Вільд має відзнаку Рівненської міської ради «За заслуги перед містом» другого ступеня, яку отримав у 2005 році.

– Нині нелегкі часи і в Німеччині, але приїзд наших друзів у Рівне вже двадцятий рік поспіль із гуманітарним вантажем свідчить про добрі традиції, систему допомоги, яку вони надають рівнянам. Підтримка німецької спільноти – це важливий аргумент на користь нашого поступу до Євросоюзу, зауважила Галина Кульчинська.

Щиро дякували за гуманітарну допомогу німецьким друзям начальник управління праці та соціального захисту населення Віра Мельник, заступник головного лікаря центральної міської лікарні Володимир Черниш, директор притулку для дітей Микола Паліюк.
– Завдяки допомозі з Баварії, – сказав Володимир Черниш, – ми маємо можливість пере направити кошти на медичну допомогу хворим. А інструментарій, який поставляли в минулі роки наші німецькі друзі, працює й допомагає хворим видужувати. У цьому переконалися представники з Баварії, побувавши в лікарні.

У свою чергу подякував за співпрацю Антон Вільд, зауваживши, що без підтримки друзів із Рівного, які готують усі документи для отримання гуманітарної допомоги, вони самі нічого не зробили б. Він з упевненістю зазначив, що речі, які вони привозять у Рівне, доходять до отримувачів.
Друзі обмінялися сувенірами, сфотографувалися на пам’ять і домовилися про подальшу співпрацю.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.