Підприємці отримали нові правила пожежної безпеки

Март 26 12:32 2012

МНС розробило та зареєструвало у Міністерстві юстиції нові Правила пожежної безпеки для об’єктів площею до 300 кв. м. Про це 23 березня повідомив Міністр МНС Віктор Балога.

За його словами, Міністерство надзвичайних ситуацій зробило черговий крок у спрощенні ведення бізнесу. Кількість вимог, які регулюють діяльність більше 150 тис. суб’єктів підприємницької діяльності в нашій країні, були скорочені у 50 разів: замість 100 сторінок нові правила вміщуються на 2-х.
«Відтепер підприємці, які працюють на 30 кв. м. повинні забезпечити виконання 5-ти обов’язкових правил. Для тих, чий бізнес від 30 до 300 кв. м – лише 11 таких вимог».

Міністр зазначив, що значну частину норм старих Правил, які були затверджені у 2004 році, власники малого бізнесу не могли виконати. Це, у свою чергу, призводило до зловживання службовим становищем посадовими особами органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
«Підкреслю: десятикратні скорочення вимог не означають нехтування безпекою людей! Нові пожежні правила – це результат ретельного аналізу причин виникнення загорань на підприємствах протягом останніх 5-ти років.».

Віктор Балога додав, що нові Правила розроблені на виконання доручень Президента України щодо спрощення умов ведення підприємницької діяльності.

З новими Правилами можна ознайомитися на сайті Управління МНС у Рівненській області (www.rivne.mns.gov.ua)

Прес-служба УМНС області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.