Податківці запобігли безпідставному відшкодуванню ПДВ

Март 26 10:45 2012

Підрозділи податкового контролю ДПІ у м. Рівному за січень-лютий 2012 року провели 81 позапланову та 10 планових документальних перевірок юридичних осіб, за наслідками яких до бюджетів усіх рівнів донараховано 699,4 тис. грн.

За результатами контрольно–перевірочної роботи протягом перших двох місяців року до Зведеного бюджету забезпечено надходження в сумі 600,9 тис.грн.

Документальними перевірками, проведеними у січні–лютому цього року зменшено безпідставно заявлений до відшкодування з бюджету податок на додану вартість на 10870,8 тис .грн. та зменшено від’ємне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту з ПДВ на 98,9 тис .грн.

Протягом цього періоду перевірено два збиткових підприємства, якими декларувались збитки на початок документальної перевірки. За результатами перевірок зменшено збитки на 616,4 тис. грн. та донараховано 65,2 тис. грн. податку на прибуток.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.