На Рівненщині триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Март 26 14:13 2012

На Рівненщині набирає обертів щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Традиційно першими весняну посадку лісу розпочинаю лісівники північних районів області.

До весняних робіт лісівники Рівненщини завжди готуються ретельно. Для прикладу, стовідсоткова готовність колективу ДП «Сарненське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства дозволила вже в перший день акції створити 10 га нових лісових насаджень.

Активно тривала робота в Кричильському, Немовицькому, Тинненському та Костянтинівському лісництвах. Лісова охорона лісництв провела практичні заняття з учнівською молоддю району і на практиці показали юним помічника, як правильно проводити посадку. Загалом, 21 березня в садінні лісу взяли участь майже дві сотні чоловік, з них — 46 учнів. Найактивнішими в перший день акції були юні лісоводи з Тинненського шкільного лісництва.

Учні Тинненської ЗОШ І-ІІ ступеня допомагають у весняних клопотах лісівникам вже впродовж 10 років. А в березні 2011 року на базі закладу офіційно створено шкільне лісництво. Тож юні природолюби виготовили понад 30 шпаківень для пернатих друзів лісу, а у один з березневих днів розвішали їх у лісових кварталах та провели посадку дерев на одній із підготовлених заздалегідь ділянок. Майстер-клас з посадки сіянців сосни провів лісничий Тинненського лісництва ДП «Сарненське лісове господарство» Василь Трофимчук.

А наступного дня до проведення Акції долучилися працівники контори ДП «Сарненське лісове господарство». Працівники лісового відділу разом з випусниками вищих навчальних закладів висадили деревця ялини звичайної, ялиця білої, берези повислої на території дендропарку лісгопу.

Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.