112 авіабомб і снарядів валялося з війни посеред лісу

Март 23 14:36 2012

У вівторок у лісовому масиві, що за три кілометри від міста Сарни, місцевий житель вигулював собаку. При цьому він випадково знайшов декілька предметів, схожих на снаряди. Чоловік відразу повідомив про небезпечні знахідки за номером 101. Наступного дня на місце прибула група піротехніків обласного управління МНС. Відразу було виявлено на поверхні дві 10-кілограмові авіаційні бомби, артилерійський снаряд калібром 76 мм та мінометну міну калібром 82 мм. Усі боєприпаси радянського виробництва часів Другої світової війни.

Під час обстеження території піротехніки виявили ще 101 авіаційний детонатор та 7 авіаційних бомб. Загалом на лісовій галявинці викопали 112 вибухонебезпечних предметів. Того ж дня в безлюдному кар’єрі успішно знешкодили 62 боєприпаси. Обстеження території триває, адже, за словами старожилів, у роки війни саме на цьому місці був розташований радянський військовий аеродром.

Микола ПРОКОПЧУК,
начальник центру пропаганди УМНС в Рівненській області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.